НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » У Національному університеті цивільного захисту України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Пожежна безпека: проблеми та перспективи»
2 березня 2018, 10:34

1-2 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Пожежна безпека: проблеми та перспективи». У науковому форумі взяли участь 160 провідних учених і фахівців за напрямами тематики конференції з усіх регіонів України. Серед учасників конференції були присутніми представники 19 провідних навчальних і науково-дослідних закладів та установ України, а також представники практичних підрозділів Головних управлінь і управлінь ДСНС України в областях та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС.
Учасники конференції обговорили важливі питання перспектив підвищення рівня дій за призначенням підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. Також були висвітлені питання розвитку та підвищення професійної системи реагування на надзвичайні ситуації взагалі.
Після пленарного засідання робота Всеукраїнської науково-практичної конференції «Пожежна безпека: проблеми та перспективи» тривала у секціях: “Виникнення і розвиток пожежі”, “Пожежна профілактика в населених пунктах та будівництві”, “Вогнегасні речовини та пожежна техніка”, “Пожежна безпека в промисловості”, “Автоматичні системи в пожежній безпеці” та “Тактика гасіння пожеж”.
Учасники конференції ухвалили резолюцію, де зазначено: постійно вдосконалювати впровадження передового, сучасного науково-практичного досвіду для відпрацювання основних алгоритмів вирішення задач підвищення ефективності попередження та ліквідації пожеж; використовувати матеріали та результати конференції в науково-дослідних роботах, які виконуються кафедрами університету, а також сумісно з іншими організаціями та установами; продовжити роботу в напряму співпраці з органами управління та підрозділами оперативно-рятувальної служби України щодо стажування курсантів, студентів та викладачів університету, ознайомлення їх з передовим досвідом ліквідації надзвичайних ситуацій та аварій, а також їх наслідків; підтримувати тісний зв’язок із фахівцями з питань пожежної тактики, проведення аварійно-рятувальних робіт, інженерної та аварійно-рятувальної техніки, ГДЗС, радіаційного, хімічного і медико-біологічного захисту міст та регіонів України та науково-освітній портал НЗ ДСНС України тощо.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова

Резолюція за підсумками роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції «Пожежна безпека: проблеми та перспективи» (1–2 березня 2018 р.)