2 березня 2018, 10:46

В НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

01 березня 2018 року відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління, у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03, створеній у НУЦЗ України. Так, захистила свою дисертаційну роботу Хмирова Анастасія Олегівна з теми «Державне управління реалізацією виховного процесу у вищих навчальних закладах України». Науковий керівник – ректор Національного університету цивільного захисту України, генерал-лейтенант служби цивільного захисту, доктор наук з державного управління, професор Садковий Володимир Петрович.
Цього ж дня успішно захистила своє дисертаційне дослідження Івашина Людмила Петрівна з теми «Механізми державного регулювання розвитку сільського зеленого туризму». Науковий керівник дисертанта – доцент кафедри професійної освіти та менеджменту Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, кандидат наук з державного управління, доцент Луценко Світлана Миколаївна.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Навчально-науково-виробничий центр