2 березня 2018, 11:22

На кафедрі пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно орієнтованих дисциплін

23 лютого на кафедрі пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій НУЦЗУ було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно орієнтованих дисциплін. 35 курсантів та студентів 3-4 курсів факультету пожежної безпеки та оперативно-рятувальних сил виконали практичні та тестові завдання олімпіади. Так, у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Пожежна безпека» посіли:
І місце - курсант  3-го курсу факультету пожежної безпеки Басараб Іван та курсант 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Шаповал Дмитро;
ІІ місце - студент 3-го курсу факультету пожежної безпеки Глазунов Микола;
ІІІ місце - курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Ладанець Тетяна та курсант 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Астахов Владислав.