НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Представники НУЦЗУ взяли участь у літературно-мистецьких заходах «Шевченківські читання», що відбулися у Києві
13 березня 2018, 14:10

11-12 березня в Національній академії внутрішніх справ відбулися Шевченківські читання з нагоди 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря, де взяли участь представники Національного університету цивільного захисту України - курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Єгор Перцев та начальник клубу Антон Мирошниченко.
Учасниками заходу стали Голова Національної поліції України Сергій Князєв, директор Інституту літератури ім. Т.Шевченка НАН України Микола Жулинський, курсанти та студенти вишів МВС України, працівники та військовослужбовці Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України та Національної гвардії України.
На початку заходу юнаки та дівчата піднялись на Тарасову гору, яка раніше називалась Чернечою, де розташована могила найвеличнішого генія українського народу. Вони поклали квіти та подякувати Кобзареві за той духовний спадок, що залишив Тарас Шевченко для своїх нащадків. Було проведено літературно-мистецьку композицію «Наш Шевченко», у межах якої молодь на схилах Дніпра декламувала вірші поета. Також учасники
відвідали музей Тараса Григоровича Шевченка.
Вихованець НУЦЗУ Єгор Перцев отримав диплом лауреата та пам’ятний подарунок - збірник кращих творів Т.Г. Шевченка.
Учасники і гості у фойє академії мали чудову нагоду ознайомитися з експозицією художньої виставки образотворчого мистецтва з фондів Національної спілки художників України, рушників роботи народної майстрині Любові Конопко, поштовими марками шевченківської тематики, з виданнями «Кобзаря» різних років.

Антон Мирошниченко, начальник клубу