НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Черговий захід із безпеки життєдіяльності для школярів та педагогів міста Харкова!
16 квітня 2018, 11:24

13 квітня фахівці Національного університету цивільного захисту України, у рамках Дня цивільного захисту, провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життя для учнів Харківської загальноосвітньої школи №84, які охопили майже 350 педагогів і школярів.

В шкільних навчаннях взяли участь: викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗ України старший лейтенант служби ЦЗ Євген Макаров, курсанти IV-го курсу факультету цивільного захисту Олександр Іванов та Антон Путря.
Розпочався День цивільного захисту із теоретичної частини, де викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки університету Євген Макаров довів присутнім інформацію щодо правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів, про небезпеку наслідків вибуху, порядок оповіщення чергового диспетчера Служби порятунку про небезпечну знахідку. У практичній частині заходу відпрацювали алгоритм дій при зімітованій надзвичайній ситуації, яка була пов’язана із виявленням підозрілого предмета на стадіоні школи, де представники університету разом зі школярами відпрацювали дії для створення безпечних умов евакуації учнів та адміністрації школи у разі знаходження на території навчального закладу такого предмета.
     Крім того було проведено профорієнтаційну та роз’яснювальну роботу для учнів старших класів щодо вступу та навчання у Національному університеті цивільного захисту України.

Кафедра піротехнічної та спеціальної підготовки

Фото Олександра Іванова