НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » 19-20.04 — в Національному університету цивільного захисту України відбудеться Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика»
16 квітня 2018, 11:40

19-20 квітня 2018 року в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика». Науковий форум організовано в межах співробітництва НУЦЗУ, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Чорноморського державного університету імені Петра Могили, Дніпропетровського університету митної справи та фінансів, Поморської Академії (м. Слупськ, Польща), Міжнародного центру з оборони та безпеки (м. Таллін, Естонія), Вищої Школи Управління Безпекою (м. Кошице, Словаччина) і Нового Болгарського Університету (м. Софія, Болгарія). Загалом, до участі в роботі конференції долучилися представники майже 30 навчальних закладів, наукових установ й організацій загальнонаціонального та міжнародного рівня.
Цей науково-комунікативний захід передбачає обговорення наданих матеріалів досліджень у формі інтерактивного спілкування представників оргкомітету з визначеним колом учасників. Працюватимуть 10 секцій: “Механізми формування та реалізації державної політики у сфері реформування вищої освіти”, “Державні механізми забезпечення якості вищої професійної освіти”, “Державне регулювання розвитку дистанційної освіти для підготовки конкурентоспроможних фахівців”, “Механізми публічного управління в соціальній сфері”, “Механізми публічного управління в екологічній сфері”, “Організаційно-правові, соціально-економічні та психолого-педагогічні аспекти державного управління у сфері цивільного захисту”, “Державна політика захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню”, “Державні механізми забезпечення пожежної та техногенної безпеки”, “Становлення та розвиток системи та механізмів державного управління у сфері державної безпеки й охорони громадського порядку”, “Механізми інтегрованого управління кордонами, організації оперативно-службової, оперативно-розшукової, конттрозвідувальної, розвідувальної діяльності у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку”.
За підсумками роботи конференції всі тези доповідей планується розмістити в окремому збірнику матеріалів конференції й у фаховому науковому виданні «Вісник Національного університету цивільного захисту України. Серія: Державне управління».
Національний університет цивільного захисту України