на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Вже 33 молодих науковців Національного університету цивільного захисту України стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2017/2018 навчальному році
16 квітня 2018, 11:40

Вже 33 молодих науковців Національного університету цивільного захисту України стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2017/2018 навчальному році

 
У лютому-квітні під патронатом Міністерства освіти та науки України проходить ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році.
Вже сьомий рік поспіль активними учасниками заходу є курсанти і студенти Національного університету цивільного захисту України.
Як зазначив проректор з наукової роботи полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов, молоді науковці університету взяли участь у конкурсі за 42-ма спеціальностями. Станом на 16 квітня 33 вихованця нашого вишу стали переможцями ІІ туру цього поважного конкурсу за 21-ю галуззю у 18-ти навчальних закладах України.
До скарбнички рейтингових здобутків університету увійшло 7 дипломів І ступеню, 7 – ІІ ступеню та , 19 – ІІІ ступеню.
Конкурс іще триватиме протягом двох тижнів, тому побажаємо успіхів нашим молодим науковцям!
 
Відділ організації науково-дослідної роботи

Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх