16 квітня 2018, 12:13

Магістр управління НУЦЗУ провів заняття з безпеки життя для учнів харківської школи

13 квітня представник Національного університету цивільного захисту України в рамках Дня цивільного захисту провів навчальне заняття з безпеки життя для учнів 6-х класів Харківської загальноосвітньої школи I-III ступеню №111. Магістр управління Степанов Сергій розповів учням про дії при виникненні надзвичайних ситуацій, правила поведінки, щоб запобігти непередбачуваним ситуаціям. Також було проведено відпрацювання дій учнів та працівників навчального закладу за сигналом «Тривога».

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ