16 квітня 2018, 12:21

Спортсмени НУЦЗУ - переможці й призери змагань з військово-спортивного багатоборства

13-15 квітня у Харкові відбувся чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства. Учасниками змагань стали майже 500 спортсменів із різних куточків нашої держави. Активними учасниками змагань стали курсанти Національного університету цивільного захисту України. Так, курсант 4-го курсу факультету цивільного захисту Собіна Міщенко посіла І місце, курсант1-го курсу факультету цивільного захисту Евгенія Панченко виборола ІІ місце, курсант 1-го курсу факультету пожежної безпеки Сергій Макаренко - ІІІ місце. Також курсанти університету пройшли відбір на чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства, що відбудеться восени у Польщі.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фот - Дениса Чечети