16 квітня 2018, 14:00

Наукова робота кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ

У рамках угоди про співробітництво між Вищою технічною школою в Катовіцах (Польща) та Національним університетом цивільного захисту колектив кафедри психології діяльності в особливих умовах та працівники університету 11-13 квітня 2018 року взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні інноваційні та інформаційні технології у розвитку суспільства». Були опубліковані наукові статті з проблематики сучасних психологічних технологій в інформаційному просторі безпеки людини.
      Працівники кафедри психології діяльності в особливих умовах є співорганізаторами цієї конференції. Так, начальник кафедри Перелигіна Л.А. та старший викладач Світлична Н.О. увійшли до складу науково-програмного комітету, а доцент Боснюк В.Ф.  - в організаційний.
      Окрім того, Боснюк В.Ф. та Світлична Н.О. стали рецензентами двох розділів колективної монографії.