НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Дівчата-курсанти пожежного відділення Національного університету цивільного захисту України продемонструють роботу з первинними засобами пожежегасіння на показовому Дні цивільного захисту для освітян Харківського району Харківської області. Акредитація ЗМ
16 квітня 2018, 17:02

18 квітня фахівці Національного університету цивільного захисту України у рамках показового Дня цивільного захисту проведуть навчально-тренінгові заняття з безпеки життя для школярів та освітян Харківського району Харкова. Учасниками заходу стануть керівники закладів освіти Харківського району, працівники Управління освіти адміністрації Харківського району Харківської міської ради, спеціалісти та методисти, відповідальні за організацію роботи з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу. Захід відбудеться на базі Пісочинської загальноосвітньої школи “Мобіль” й охопить майже 600 педагогів і школярів.
Навчально-тренінгові заняття, що проведуть науково-педагогічні працівники та курсанти навчального закладу, включать такі етапи: ознайомлення із нормативно-правовою базою щодо цивільного захисту населення, відпрацювання алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних та невідомих предметів, надання домедичної допомоги.
Дівчата-курсанти пожежного відділення НУЦЗУ ознайомлять ланку пожежегасіння, педагогів та учнів школи із первинними засобами пожежегасіння: вогнегасниками та кошмою, продемонструють одягання захисного одягу та засобів захисту органів дихання, роботу первинних засобів пожежегасіння.
Захід відбудеться за адресою: загальноосвітня школа “Мобіль”, вул. Технологічна, 4-а, с. Пісочин, Харківського району Харківської області. Початок о 10.00. Від'їзд журналістів від головного корпусу НУЦЗУ по вул. Алчевських 52/54 о 08.30.
Акредитація ЗМІ триватиме до 17.00 17 квітня за тел.: (057)707-34-59.

Національний університет цивільного захисту України