17 квітня 2018, 11:44

Участь курсантів факультету цивільного захисту у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Цивільна безпека (Охорона праці)”

13 квітня 2018 року відбувся  ІІ етап  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі Цивільна безпека (Охорона праці) на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Свої роботи успішно захистили курсанти Національного університету цивільного захисту України – Михайлов Максим та Хоменко Євгеній. Науковий керівник – доцент кафедри організації та технічного забезпечення аварійних робіт к.т.н. Рагімов Сергій Юсубович.

За результатами захисту наукових робіт на підсумковій наукового-практичній конференції  курсанти НУЗЦ України посіли третє місце та були нагороджені дипломами.
Вітаємо наших молодих науковців і бажаємо подальших успіхів та наукових досягнень!