НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » «Вісник Національного університету цивільного захисту України. Серія: Державне управління» включено до міжнародної індексаційної служби Eurasian Scientific Journal Index
14 травня 2018, 14:03

14 травня 2018 року фахове наукове видання «Вісник Національного університету цивільного захисту. Серія: Державне управління» нашого Університету пройшло відбір міжнародною індексаційною службою Eurasian Scientific Journal Index. Ця служба надає послуги з індексування на цитування статей, опублікованих у наукових виданнях, що включені до Scopus, Web of Science Core Collection та / або до проекту OpenAIRE. Саме участь у проекті OpenAIRE дозволила Віснику НУЦЗУ пройти відбір до Eurasian Scientific Journal Index (ESJI). Крім того, ESJI висвітлює комплексні критерії індексації журналів та здійснює розрахунок впливу факторів на основі Eurasian Citation Reports і Eurasian Scientific Index.
Згідно з повідомленням представників ESJI на офіційному веб-сайті цієї служби розміщена детальна інформація щодо засновника Вісника, складу редакційної колегії, науково-дослідного профілю, його числового коду «Zenodo» тощо. Включення Віснику до ESJI – важливий етап, який ним успішно реалізовано в напрямку присвоєння йому відповідної категорії МОН України.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному веб-сайті Eurasian Scientific Journal Index.

Навчально-науково-виробничий центр