16 травня 2018, 17:47

Представниця НУЦЗУ стала учасницею зустрічі з Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики Катериною Левченко

15 травня на базі Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба зібралися представники ґендерних центрів закладів вищої освіти області. Очолила зібрання Урядова уповноважена з питань ґендерної політики, доктор юридичних наук, професор Катерина Левченко. У заході активну участь взяла провідний фахівець відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Вікторія Коленко.
Представники зустрічі обговорили актуальні проблеми щодо реалізації державної ґендерної політики та спільні плани на найближчий період, у тому числі щодо започаткування проекту, спрямованого на забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у секторі безпеки та оборони, відповідно до Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2018 рік, за участі чотирьох профільних закладів вищої освіти регіону.

Національний університет цивільного захисту України