на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Виїзні заняття з дисциплін «Управління та нагляд у галузі охорони праці» для майбутніх фахівців з охорони праці
17 травня 2018, 16:11

Виїзні заняття з дисциплін «Управління та нагляд у галузі охорони праці» для майбутніх фахівців з охорони праці

     17 травня з метою підвищення якості практичної підготовки майбутніх фахівців за спеціалізацією «Охорона праці» старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Цимбал Б.М. організував та провів заняття з дисциплін «Управління та нагляд у галузі охорони праці» для бакалаврів 3-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки на машинобудівному підприємстві ПрАТ «Харківський завод транспортного устаткування».

  На підприємстві виготовляється спецтехніка, яка використовується при освоєнні й капітальному ремонті нафтових і газових свердловин, транспортуванні та зберіганні нафтопродуктів. Завод випускає продукцію для різних галузей промисловості: космічної, сільськогосподарської, харчової, переробної, а також для залізничного транспорту.

     Студенти пройшли інструктаж, мали змогу поспілкуватися з провідним інженером з охорони праці Кущевим М. Н. та задати питання.

     За допомогою системи Елмері студенти та курсанти оцінили стан безпеки праці та ризики на робочих місцях: токаря, машиніста крану, фрезерувальника, прибиральника виробничих приміщень, медсестри, слюсаря складальних робіт, пресувальника, зварювальника та ін.

     Елмері – це надійна система контролю безпеки праці в промисловості. Систему Елмері можливо використовувати в будь якій галузі промисловості та на підприємстві будь якого розміру. Цей метод дав можливість оцінити стан безпеки праці, використання засобів захисту, порядок на робочому місці, безпеку при роботі з технікою, гігієну праці та ергономіку.

     Студенти та курсанти заповнили анкети для спостережень, розрахували індекс Елмері, індекс безпеки, зробили зауваження та запропонували заходи з підвищення рівня безпеки на робочому місці.

     Також майбутніх молодих науковців та фахівців було запрошено на виробництво для проходження виробничої практики.

     Виїзні заняття розширили кругозір студентів і курсантів стосовно охорони праці та дозволили застосувати теоретичні знання практично реалізувати. 

     Висловлюємо подяку директору ПрАТ «Харківський завод транспортного устаткування» Барабанову Роману Ігоровичу та сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

 

 

 

 

 


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх