на головну
укррусангл

Новини

17 травня 2018, 16:13

Практика студентів-екологів. День другий

 17 травня студенти-екологи під керівництвом доцентів кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Бригади О.В. та Рибалової О.В. відвідали музей природи та Дендрологічний парк ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. 

  В музеї природи студенти дізнались про едафічну сітку (класифікаційна система) типів лісу і місць проживання, яка наочно ілюструє ті риси подібності та відмінності лісів, які викликані едафічними особливостями середовища існування, а також про рослини, тварин та грунт, притаманні різним кліматичним зонам.

  Під час нашого перебування в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва в університеті проходила акція «Україна починається з тебе!», до якої долучились і наші студенти!

  Продовження заняття було на території Дендропарку.

   Дендропарк ХНАУ було створено в 1922 році. Його площа становить 23,2 га. У дендрологічному парку сьогодні зростає близько 900 видів, форм та сортів деревних рослини, що представляють різні флористичні зони: європейську, кримсько-кавказьку, середньоазіатську, китайську, далекосхідну, японську та північноамериканську.

  Дендропарк – „перлина” Харківщини. Тут є алеї ялівцю колоноподібного, ялини блакитної, модрини та лабіринт із самшиту.

  У дендропарку є рідкісні та унікальні рослини, наприклад карельська береза, а також дерева гінкго дволопатевого. Довго вважалось, що ця рослина вимерла. Її віднайшли високо в горах Китаю, і сьогодні вона відновлена в ботанічних садах, у тому числі і в дендропарку.

  В дендропарку існує «аудиторія під відкритим небом», де відвідувачі дають клятву природі та можуть загадувати бажання.

  В останні роки, з поновленням факультету лісового господарства, роль дендропарку значно зросла. Сьогодні він є навчальною базою майбутніх фахівців багатьох спеціальностей.

  Дякуємо керівництву Дендропарку за цікаві заняття та сподіваємося на подальшу співпрацю!

  Практика триває!


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх