5 червня 2018, 13:57

В НУЦЗУ відбулися практичні заняття з електричний способу підриву зарядів вибухових речовин

31 травня під керівництвом викладачів циклу підготовки фахівців піротехнічних підрозділів Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України, що у сел. Ватутіне Харківської області, було проведене практичне заняття з курсантами 1-го курсу факультету цивільного захисту з теми «Електричний спосіб підриву зарядів вибухових речовин».
Від Національного університету цивільного захисту України на занятті були присутніми – проректор університету з навчальної та методичної роботи Назаров О.О., начальник факультету цивільного захисту Удянський М.М., науково-педагогічні працівники кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки – начальник кафедри Толкунов І.О., старший викладач кафедри Стецюк Є.І., інженер кафедри Пономарьов П.Ю.
У ході заняття також було проведено експериментальні дослідження розробленого та виготовленого кафедрою, за сприяння керівництва університету та факультету цивільного захисту, багатофункціонального захисного пристрою для транспортування та знищення вибухонебезпечних предметів. Експеримент пройшов успішно та підтвердив правильність теоретичних розрахунків.

Кафедра піротехнічної та спеціальної підготовки