7 червня 2018, 16:59

08.06 - в НУЦЗУ відбудеться випуск молодих фахівців. Акредитація ЗМІ

08 червня з 10.00 до 11.00 в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться випуск молодих фахівців. Зі стін навчального закладу вийде 299 молодих фахівців, спеціалістів нової генерації, здатних успішно виконувати професійні завдання. 141 з них продовжить свою службову діяльність у підрозділах Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій.
На урочистостях будуть присутніми керівництво ДСНС України, Харківської обласної державної адміністрації, представники керівництва Харківської міської ради, Головних управлінь та управлінь ДСНС в областях, громадськості та духовенства, ветерани і батьки.
Вітатиме свого рятівника — випускника соціально-психологічного факультету Романа Кременєва і Микола Подиряко. Шість років тому курсант Кременєв врятував своєму другові життя, витягнувши його непритомного майже з триметрової глибини водного кар'єру.
Захід відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Алчевських, 52/54.
Акредитація журналістів триватиме до 17.00 07 червня за тел.: (057)707-34-59.

Національний університет цивільного захисту України