на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Ректор НУЦЗУ привітав працівників прес-служби університету з Днем журналіста України
6 червня 2018, 11:28

Ректор НУЦЗУ привітав працівників прес-служби університету з Днем журналіста України

6 червня - Свято володарів пера та влучного слова. Вже двадцять четвертий рік поспіль в Україні відмічають День журналиста. Свято встановлено 25 травня 1994 року Указом Президента України на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з'їзду редакторів газет і журналів. За дату святкування визначено 6 червня — день прийняття 6 червня 1992 року Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів. Сьогодні ректор університету генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Петрович Садковий привітав працівників прес-служби навчального закладу, а всі вони – члени Національної спілки журналістів України, із святом.Під час зустрічі, генерал Садковий зауважив, що харківські журналісти насправді професійні, талановиті та відповідальні. Це свято дійсно для всіх тих, хто втілює у життя принципи демократії і свободи слова, хто працює над формуванням засад громадянського суспільства. Від поінформованості багато у чому залежить безпека та захищеність людей.
Осторонь цього процесу не стоять і працівники відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Національного університету цивільного захисту України.
Основною і невід”ємною складовою діяльності прес-служби НУЦЗУ є своєчасність, доступність, відкритість та прозорість для представників мас-медіа та населення. Компетентне та достовірне оприлюднення у ЗМІ діяльності провідного вищого навчального закладу ДСНС України, висвітлення проблемних питань та очевидних набутків у сфері цивільного захисту сприяють підвищенню безпеки життєдіяльності населення та впливають на якість вирішення питань захисту населення України від надзвичайних ситуацій.
Плоди конструктивної співпраці з представниками четвертої влади – репортажі, статті, огляди, фотосесії, Інтернет-друк, рекламні публікації формують точку зору пересічної людини щодо діяльності підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій в цілому і окремо Національного університету цивільного захисту України, створюють імідж працівників Служби порятунку. За роки своєї багаторічної професійної відкритої співпраці із регіональними, обласними та місцевими виданнями нами була здійснена величезна популяризація у суспільстві професії рятувальника, розширені та укріплені відносини НУЦЗУ з іншими державними структурами, навчальними закладами та рятувальниками багатьох країн світу.
Ректор університету Володимир Садковий подякував за невтомну творчу працю, своєчасність і об’єктивність матеріалів, інформаційну насиченість стрічки новин веб-сайту навчального закладу та побажав міцного здоров’я, натхнення й оптимізму, миру.
Лариса Кошеварова
НУЦЗУ


 


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх