НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Науковець НУЦЗУ взяв участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції "Формування громадянської культури в новій української школі; традиції та інноваційні практики"
6 червня 2018, 15:31

5-6 червня 2018 року доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Олексій Крюков взяв участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з он-лайн трансляцією "Формування громадянської культури в новій української школі; традиції та інноваційні практики", що проводилася на базі Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти. Національний університет цивільного захисту України виступив у якості одного із співорганізаторів заходу. В рамках конференції відбулось підписання угоди про наукову співпрацю між навчально-науково-виробничим центром НУЦЗУ та кафедрою професійної освіти та менеджменту Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Навчально-науково-виробничий центр