7 червня 2018, 13:40

Практика в Фельдман Екопарку (відео)

Під час практики екологи спілкувалися з тваринами Екопарку та займалися посадкою рослин разом з завідувачем кафедри Сергієм Артем’євим та доцентами Мариною Сарапіною та Оленою Бригадою. До зустрічі з твариною потрібно було скласти для неї меню. Під час вже традиційного безкоштовного для наших студентів обіду пройшло спілкування студентів та викладачів кафедри ОП та ТЕБ з директором Екопарку Рощупкіним Андрієм Андрійовичем. Під час бесіди було розглянуто перспективні питання подальшої взаємодії між керівництвом Екопарку та факультетом ТЕБ, питання заключення договору про співпрацю, можливість проходження практики, погодинної праці та офіційного працевлаштування по завершенню навчання, можливість відкриття нових НДР за заказами Міністерства екології. Не зважаючи на те, що практика екологів 2 курсу вперше за останніх 6 років не проводилася на базі польового табору НУЦЗУ – її підсумки та позитивні перспективи цілком реальні.