12 червня 2018, 11:51

Науковець кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін підготував монографію з проблеми конфесіоналізації

У науковому житті кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін Національного університету цивільного захисту України відбулася важлива подія. Доцент кафедри Сергій Анатолійович Каріков завершив роботу над монографією «Лютеранська конфесіоналізація в Саксонії у 1525-1580 рр.». У дослідженні, яке стало результатом тривалої праці над проблемами німецької історії, приділено увагу визначенню парадигми конфесіоналізації в сучасній історіографії, проаналізовано особливості політичного, релігійно-церковного, соціокультурного розвитку саксонського регіону конфесійної доби, визначено місце конфесіоналізації у формуванні земельної державності Саксонії. Монографія має стати в нагоді як дослідникам історії Реформації і конфесіоналізації, так і всім, хто цікавиться історією пізнього Середньовіччя і раннього Нового часу.

Прес-служба НУЦЗУ