4 липня 2018, 10:12

Начальник кафедри НУЦЗУ взяв участь у «Школі пожежників» для бійців лісової пожежної охорони Лісової Служби США

«Школа Пожежників» Лісової Служби США - це програма підготовки початкового рівня для бійців лісової пожежної охорони в Америці
В ході участі у даній школі відбувся обмін досвідом щодо підготовки лісових пожежних. Українським учасникам була надана можливість прийняти участь в програмі підготовки початкового рівня для бійців лісової пожежної охорони в США, щоб вони могли поділитися надбаним досвідом з іншими пожежними та долучитися до підготовки інструкторів лісової пожежної охорони в Україні.
Учасники пройшли всі навчальні заняття в класах та в польових умовах, включаючи тест на фізичну підготовку. Крім того, учасники взяли участь у діючих заходах пожежогасіння в США, щоб краще зрозуміти, як бійці з початковим рівнем підготовки починають працювати та інтегруються в діючі команди, що працюють на лісових пожежах.
Після закінчення «Школи пожежників» учасники отримали офіційні посвідчення бійців лісової пожежної охорони США.
Навчальний курс включав:
ICS-100 Вступ до Системи Управління в НС.
IS-700 НСУІ: Вступ.
L-180 Людські фактори.
S-110 Тест з фізичної підготовки.
S-130 Тренування бійців пожежної охорони.
S-190 Динаміка пожеж. Вступ.

Кафедра пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт НУЦЗУ