5 липня 2018, 16:49

04 липня 2018 року у правовому клубі PRAVOKATOR відбувся нестандартний захід у форматі Public talk щодо обговорення актуальних питань реалізації антикорупційної реформи в Україні і взаємодії держави та громадянського суспільства, який пройшов за участі Тетяни Єгорової, директора Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Юрія Кравченка, представників Національної поліції, науковців, громадських організацій та уповноважених осіб з питань запобігання корупції органів державної влади Харківщини.

Від нашого навчального закладу в заході прийняли участь: начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції полковник служби цивільного захисту Скляров Станіслав Олександрович, начальник кафедри наглядово-профілактичної діяльності підполковник служби цивільного захисту Островерх Ольга Олександрівна та старший викладач цієї ж кафедри підполковник служби цивільного захисту Ковалевська Тетяна Михайлівна.

Під час обговорення присутні акцентували увагу, що необхідно боротись не лише з проявами корупції, а й спрямовувати зусилля у напрямку формування активної громадянської позиції нетерпимості громадян до корупції в цілому.