9 липня 2018, 11:10

Навчальний збір на кафедрі військової підготовки

Пройшов перший тиждень навчального збору на кафедрі військової підготовки, який проходить на базі військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» з 23.06.2018 по 22.07.2018 року.
За цей тиждень студенти кафедри перш за все отримали практичні навички з організації пожежної безпеки у ЗСУ, з пожежної профілактики на військових об’єктах, з тактики гасіння пожеж на військових об’єктах, з експлуатації та ремонту озброєння радіаційного, хімічного, біологічного захисту. Проводяться заняття з вогневої підготовки, вивчення Статутів ЗСУ та стройової підготовки. За період проведення навчального збору керівництвом військового інституту неодноразово відмічено дисциплінованість, злагодженість та стройові навички студентів кафедри.
Багато цікавого у солдат кафедри, саме такий статус мають студенти на період навчального збору, попереду. Це і польові навчання, і стрільби, робота з приладами РХБЗ, з військовою та спеціальної технікою. Наприкінці навчання, під оплески рідних та урочисті звуки духового оркестру, відбудеться прийняття військової Присяги та випуск.
Серед студентів кафедри є такі, яки виявили бажання, після закінчення навчання та отримання військового звання «молодший лейтенант», служити у Збройних Сил України та Національній Гвардії України. Сподіваємось, що здобуті знання та уміння, отриманні на кафедрі військової підготовки, будуть корисним майбутнім офіцерам у справі захисту Батьківщини.