12 липня 2018, 09:58

Протягом першого півріччя 2018 року співробітники Національного університету цивільного захисту України запатентували 27 наукових розробок

Відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України протягом першого півріччя 2018 року зареєстровано 27 наукових розробок, заявником і власником яких є Національний університет цивільного захисту України.
В 2017 році університет подав 45 заявок та отримав 43 охоронних документів на право інтелектуальної власності, а протягом січня-червня 2018 року – вже подано 43 заявок та отримано 3 патенти на винаходи, 24 – на корисні моделі, а також 10 позитивних рішення за результатами експертиз на відповідність умовам патентоздатності.

Побажаємо авторам подальших успіхів і творчої наснаги на шляху винахідництва і раціоналізаторства!

Євгеній Рибка, відділ організації науково-дослідної роботи НУЦЗ України