на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Ректор НУЦЗУ Володимир Садковий взяв участь у засіданні Колегії щодо підбиття підсумків роботи харківського гарнізону ДСНС протягом І півріччя 2018 року
3 серпня 2018, 13:06

Ректор НУЦЗУ Володимир Садковий взяв участь у засіданні Колегії щодо підбиття підсумків роботи харківського гарнізону ДСНС протягом І півріччя 2018 року

3 серпня у приміщенні актової зали Головного управління ДСНС України у Харківській області відбулося засідання Колегії Головного управління з підбиття підсумків оперативно-службової діяльності протягом І півріччя 2018 року. Нарада проходила під головуванням начальника Головного управління Олександра Волобуєва. У колегії взяли участь ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий, голова постійної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської обласної ради Олександр Донський, заступники начальника Головного управління ДСНС, начальники управлінь та відділів апарату Головного управління, структурних та територіальних підрозділів ДСНС області, ветерани та інші представники ДСНС.
На початку заходу кращі співробітники Харківського гарнізону ДСНС були відзначені нагрудними знаками, медалями, почесними грамотами і подяками від ДСНС України, грамотами Харківської обласної ради, а також були присвоєні чергові спеціальні звання.
Під час засідання було розглянуто питання пожежної та техногенної безпеки в області протягом 6 місяців поточного року, готовності підрозділів служби з надзвичайних ситуацій до дій за призначенням та інші питання. Також під час засідання розглядалися питання щодо проведення масово-роз'яснювальної роботи серед населення з безпеки життєдіяльності та висвітлення у ЗМІ діяльності пожежно-рятувальних підрозділів.
Підбиваючи підсумки, Колегія визначила пріоритетні напрями роботи на наступний квартал: попередження та запобігання виникненню пожеж і надзвичайним ситуаціям проведення роз’яснювальної роботи серед громадян, зокрема з недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах та житловому секторі.


Прес-служба НУЦЗУ, за офіційними матеріалами сайту ГУ ДСНС України у Харківській області
 


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх