на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Триває підготовка парадного розрахунку Національного університету цивільного захисту до військового параду з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України
4 серпня 2018, 07:40

Триває підготовка парадного розрахунку Національного університету цивільного захисту до військового параду з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України

Незважаючи на літню спеку, особовий склад парадного розрахунку Національного університету цивільного захисту України, який представлятиме Державну службу України з надзвичайних ситуацій у Києві на Хрещатику з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України, щодня відточує свої навички у стройовій підготовці. Наразі тренування до параду військ проходять на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.
3 серпня відбулося перше спільне тренування зведених парадних розрахунків усіх силових структур на злітній смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу «Авіант», де учасники військового параду до досконалості відточували кроки та до автоматизму відпрацьовували спільні дії.
Нагадаємо, що до столиці відправляться 135 курсантів і 14 офіцерів (з урахуванням резерву), безпосередньо крокуватимуть Хрещатиком 120 курсантів і 10 офіцерів Національного університету цивільного захисту України.

 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Олексія Косолапова


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх