10 серпня 2018, 11:44

170 першокурсників на навчально-тренувальному полігоні НУЦЗУ долатимуть свої перші випробування

10-23 серпня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України в урочищі Фігурівка Чугуївського району триватиме табірний збір для першокурсників набору 2018 року.
Сьогодні, 10 серпня, 170 юнаків та дівчат вишикувались на плацу університету. Вітав молоде поповнення навчального закладу перший проректор Володимир Коврегін. Він бажав успіхів та витримки юнакам і дівчатам, а також привітав першокурсників факультету цивільного захисту Артема Сороку та Вадима Розумного із днем народження. Першокурсники разом зі своїми командирами виїхали на навчально-тренувальний полігон з метою проходження справжньої школи життя для майбутніх рятувальників. Протягом майже двох тижнів триватиме так званий “курс молодого бійця" - перевірка новачків на витривалість, старанність, зміцнення дружних та товариських стосунків. Дівчата опановуватимуть «ази» обраної професії поряд із юнаками, виняток становитимуть нормативи з фізичної підготовки. Очолить табірний збір начальник курсу факультету пожежної безпеки полковник служби цивільного захисту Микола Нечипоренко.
Два тижні вдалині від рідної домівки молоде поповнення НУЦЗУ знайомитиметься із розпорядком дня навчального закладу, курсантськими обов’язками, вчитиметься долати фізичні та психологічні навантаження. З першокурсниками проводитимуться психологічні дослідження, соціально-гуманітарна робота, а також на них чекають цікаві та пізнавальні виховні години.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Дарї Ахмадуліної