10 серпня 2018, 16:07

Ректор Національного університету цивільного захисту взяв участь у тренуванні парадного розрахунку навчального закладу до військового параду з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України

10 серпня на злітній смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу «Авіант» відбулося чергове тренування парадного розрахунку Національного університету цивільного захисту України, який представлятиме Державну службу України з надзвичайних ситуацій у параді військ у Києві на Хрещатику з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України. Цього дня пройшло чергове спільне тренування зведених парадних розрахунків усіх силових структур.
У підготовці взяв участь ректор Національного університету цивільного захисту України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий, очоливши парадний розрахунок навчального закладу. Під час тренування учасники військового параду до досконалості відточували кроки та до автоматизму відпрацьовували спільні дії. Після завершення тренувань керівник університету побажав курсантам і офіцерам витримки, наполегливості та успіхів у відточуванні навичок стройової підготовки.
Нагадаємо, що 24 серпня на параді військ у Києві очолить парадний розрахунок НУЦЗУ ректор університету генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий, безпосередньо крокуватимуть Хрещатиком 120 курсантів і 10 офіцерів навчального закладу.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Олексія Косолапова