14 вересня 2018, 12:14

15.09 - на території парку імені Горького відбудуться масові заходи з нагоди святкування Дня рятівника (ВІДЕО)

15 вересня у Харкові на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького відбудуться урочисті заходи, присвячені професійному святу — Дню рятівника, а також буде відзначатися 195–та річниця пожежної охорони Харківщини. Організаторами заходу є Головне управління ДСНС Украйни у Харківській області, Національний університет цивільного захисту України та адміністрація Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького.
На гостей свята чекає безліч сюрпризів та незабутніх емоцій. А головне — багато корисної та необхідної інформації від професіональних рятувальників.
Програма заходу дуже насичена:демонстрація професійної майстерності підрозділів Служби порятунку, показові виступи за участі рятувальників-верхолазів, виставка сучасної та раритетної пожежно-рятувальної техніки і обладнання, виступи кінологів, конкурси, вікторини та святковий концерт. Перед рятувальниками та гостями заходу виступатимуть творчі колективи Головного управління ДСНС України у Харківській області, Національного університету цивільного захисту України, Навчального центру оперативно-рятувальної служби ДСНС України, дитячі творчі колективи та команди дружини юних пожежних.
А ще впродовж усього дня для дітей та дорослих працюватиме чимало корисних майданчиків, на яких можна не лише ознайомитися з різними професіями працівників ДСНС, але й ліквідувати умовну пожежу, надати першу до медичну допомогу, відчути себе в ролі справжнього вогнеборця або піротехніка. Також маленькі гості свята отримають пам’ятні сувеніри.
Вхід вільний, початок об 11 годині.