на головну
укррусангл

Новини

10 вересня 2018, 13:45

Профорієнтаційна робота триває!

5-6 вересня 2018 року представниками факультетів пожежної безпеки та оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України разом з рятувальниками 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області була проведена профорієнтаційна робота серед учнів шкіл м. Одеса.
 
5 вересня 2018 року доцент кафедри пожежної профілактики в населених пунктах полковник служби цивільного захисту Петухова О.А. та старший викладач кафедри пожежної та рятувальної підготовки підполковник служби цивільного захисту Щербак С.М. разом з рятувальниками Приморського районного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області відвідали випускні класи Одеської ЗОШ № 100 І-ІІІ ступенів.
 
http://nuczu.edu.ua/img/news/6883/1.JPG
 
Під час зустрічі школярам розповіли про основні професійні напрямки, які можуть для себе вибрати абітурієнти навчального закладу та було продемонстровано фільм про Національний університет цивільного захисту України, в якому була представлена інформація про факультети та кафедри університету, умови вступу, навчання та подальшого розподілу випускників.
 
http://nuczu.edu.ua/img/news/6883/4.jpg
 
Також перед школярами виступили рятувальники м. Одеси, які закінчили Національний університет цивільного захисту та наразі несуть службу в лавах служби цивільного захисту Одещини – помічник начальника чергової зміни (з питань оперативного реагування) ОКЦ ГУ ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту Агафонов Ю.Ю. та фахівець відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 6 ДПРЗ ДСНС України в Одеській області капітан служби цивільного захисту Сафронова О.К. Фахівці служби порятунку на своєму прикладі розповіли про переваги навчання в університеті, а також про буденну працю рятувальників.
 
http://nuczu.edu.ua/img/news/6883/3.jpg
 
6 вересня 2018 року профорієнтаційну роботу було продовжено в Одеській ЗОШ № 16 І-ІІІ ступенів. 
 
http://nuczu.edu.ua/img/news/6883/5.jpg
 
http://nuczu.edu.ua/img/news/6883/6.jpg
 
http://nuczu.edu.ua/img/news/6883/7.JPG
 
Зустрічі представників НУЦЗ України та підрозділів Одещини відбулися за сприяння керівників шкіл, а саме: директора ЗОШ № 100 Паламарчук Олени Миколаївни та заступника директора з виховної роботи цієї школи Даперка Ольги Анатоліївни, а також директора загальноосвітньої школи № 16 Аванесьян-Акобян Елізи Рафаелівни та завуча по навчальній роботі Власенко Людмили Адамівни.
 
http://nuczu.edu.ua/img/news/6883/8.jpg

Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх