10 вересня 2018, 14:12

Студент НУЦЗУ виборов бронзу чемпіонату світу з грепплінгу

6-9 вересня 2018 року в Астані (Казахстан) відбувся щорічний чемпіонат світу з грепплінгу. До Казахстану з'їхалися майже 800 спортсменів з різних країн світу. Українці здобували медалі в усіх вікових турнірах – дорослі, кадети, юнаки, юніори, ветерани. Серед 400 юніорів з 11 країн світу за перемогу у ваговій категорії понад 92 кілограми змагався третьокурсник соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України Владислав Жевжик.
У напруженій боротьбі студент Жевжик здобув бронзу чемпіонату світу з грепплінгу серед юніорів. Він є вихованцем майстра спорту з панкратіону, тренера збірної НУЦЗУ з панкратіону Олександра Хмелюка.

Прес-служба НУЦЗУ