10 вересня 2018, 14:40

Боксери НУЦЗУ стали переможцями міжнародної зустрічі з боксу збірних команд Куби та України

8 вересня на арт-заводі "Механіка" відбувся міжнародний турнір з професійного боксу збірних команд Куби та України. У складі збірної України провели свої рейтингові поєдинки курсанти Національного університету цивільного захисту України Молчанов Сергій, Гела Владислав, Курасов Василь, Чечета Денис, Міщенко Владислав. Поєдинки видалися важкими. Та перемогу в запеклих боях здобули курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Гела Владислав; курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Молчанов Сергій; курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Курасов Василь. ІІ місце посіли курсант 6-го курсу факультету пожежної безпеки Чечета Денис; курсант 3-го курсу факультету цивільного захисту Міщенко Владислав.
Вітаємо спортсменів з перемогами!

Прес-служба НУЦЗУ