12 вересня 2018, 09:38

Початок практичних занять зі студентами кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ та стадіоні ФК «Металіст»

11 вересня науково-педагогічні працівники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ розпочали проведення низки практичних занять з культури безпеки на стадіоні ФК "Металіст".

Цьогоріч планується залучити до проведення таких занять другокурсників - майбутніх фахівців охорони праці, 2-й курс факультету цивільного захисту та 4-й курс факультету пожежної безпеки. На заняттях буде зосереджено увагу на питаннях забезпечення пожежної безпеки стадіону, кондиціювання повітря, шумо та віброізоляції. Буде розглянуто пристрій газону стадіону та порядок його обслуговування й аерації. А також сплановано відвідування здобувачами вищої освіти роздягалень футболістів, конференц-залів, флеш-зони, ВІП-боксів, ознайомлення з історією створення стадіону «Металіст».