14 вересня 2018, 15:08

14 вересня науково-педагогічні працівники кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту доцент кафедри полковник сл.ц.з. Соколов Д.Л., Коханенко В.Б. та полковник сл.ц.з. Піксасов М.М. провели виїзне заняття з курсантами 3-го курсу груп ЦЗ-16-132 та ТСУ-16-135 на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління в Харківській області.
Курсанти, майбутні фахівці ДСНС України, з цікавістю ознайомились зі спеціальною аварійно-рятувальною та протипожежною технікою, яка експлуатується в практичній діяльності при ліквідації надзвичайних ситуацій, та з  раритетною технікою, яка готувалась до заходів з нагоди святкування Дня рятівника.