15 вересня 2018, 14:52

Співробітники НУЦЗУ представили заклад вищої освіти рятувального профілю на фестивалі Науки

15 вересня у Харкові відбувся найбільший в Україні фестиваль науки під відкритим небом, глядацька аудиторія якого щороку складає не менше 10-15 тисяч відвідувачів. У круглому сквері перед Держпромом і між корпусами Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна працювали понад 50 майданчиків. Серед них — намет Національного університету цивільного захисту України. Представники університету продемонстрували хімічні досліди самозаймання та вибухову небезпеку окремих речовин, засоби індивідуального захисту під час хімічного та радіаційного ураження, в інтерактивній формі провели інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо вступу та навчання в університеті, наголосили на винятковій важливості професії рятувальника, складній і важкій, але водночас почесній і благородній.
Організатори фестивалю науки - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту, Харківський міський центр дозвілля молоді, Громадський інформаційно-аналітичний центр для молоді, громадська організація «Центр розвитку громад».

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ