на головну
укррусангл

Новини

8 жовтня 2018, 15:12

Спільний україно-польський журнал East Journal of Security Studies проіндексовано

Зусиллями співробітників навчально-науково-виробничого центру спільний україно-польський журнал East Journal of Security Studies проіндексовано у таких науково-репозитарних та наукометричних базах:
1. ResearchBib – міжнародна мультідисциплінарна база даних наукових журналів, що включає в себе опис журналів більш ніж 5400 видавців.
2. Eurasian Scientific Journal Index – база даних найбільш важливих наукових журналів в Європі і Азії, де публікуються найбільш авторитетні дослідження.
3. OpenAIRE – найбільший європейський репозитарій, сховища пов'язані через регіональні та тематичні мережі. Дві з найбільших регіональних мереж OpenAire знаходяться в Європі і LA Referencia в Латинській Америці.
4. Google Академія – пошукова система по повних текстах наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Проект працює з листопада 2004 року. Індекс «Академії Google» включає дані з більшості рецензованих онлайн журналів найбільших наукових видавництв Європи та Америки.
Усі статті East Journal of Security Studies, починаючи з № 3 будуть індексуватися у вищенаведених базах, а також отримають унікальний ідентифікаційний номер DOI.


Навчально-науково-виробничий центр
 


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх