9 жовтня 2018, 11:49

Професійно-орієнтаційна робота кафедри НУЦЗУ

Провідний інспектор відділу запобігання НС Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запоррізькій області (випускник кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки НУЦЗУ) зустрівся з керівництвом та учнями Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету.

Учні були запрошені завітати до НУЦЗУ на день відкритих дверей. Під час зустрічі учнів ознайомили з переліком спеціальностей, за якими проходить навчання в університеті, правилами вступу та організацією навчання, також учні отримали агітаційні листівки, в яких вказана вся необхідна для вступу інформація.