11 жовтня 2018, 14:39

Виїзне заняття майбутніх екологів на базі заводу «Електроважмаш»

9 жовтня в рамках дисципліни «Техноекологія» відбулося виїзне заняття майбутніх екологів 3-го курсу на базі Державного підприємства «Завод «Електроважмаш».

"Електроважмаш" є одним із найбільших машинобудівних заводів України, що спеціалізується на проектуванні і виробництві турбогенераторів, гідрогенераторів, великих машин постійного струму, комплектного електрообладнання для міського і залізничного електротранспорту.

Заняття проводили співробітники відділу управління пожежної безпеки, екології та цивільного захисту на чолі із заступником начальника відділу Новосьоловим Артемом Олексійовичем. Перед початком заняття зі студентами було проведено детальний інструктаж з техніки безпеки і правил поводження на території заводу.

Попередня екскурсія в музей заводу дозволила студентам ознайомитися з  історією і асортиментом продукції підприємства.

Під час відвідування промислових площадок і цехів співробітниками заводу було зроблено акцент на ознайомленні студентів з найбільшими джерелами екологічної небезпеки, наявним природоохоронним обладнанням, особливостями роботи фахівців-екологів підприємства і основними кваліфікаційними вимогами, що до них пред’являються.