11 жовтня 2018, 14:42

Заняття на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області

У рамках вивчення дисципліни «Спеціальні аварійно-рятувальні машини» курсанти та студенти разом зі старшим викладачем кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Сергієм Назаренком відвідали Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області. Метою виїзду було ознайомлення слухачів з аварійно-рятувальною та спеціальною технікою, їхніми технічними можливостями, спеціальними засобами індивідуального захисту шкіри та органів дихання.

Заняття вийшло цікавим, пізнавальним та насиченим.