12 жовтня 2018, 09:12

Виїзне практичне заняття на автомобільному комплексі

10 жовтня 2018 року зі здобувачами вищої освіти факультету оперативно-рятувальних сил та керівним складом пожежно-рятувальних частин ГУ ДСНС України у Харківській області було проведене виїзне практичне заняття з дисципліни «Організація аварійно-рятувальних робіт». Доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Аветісян В.Г. та викладач цієї ж кафедри Остапов К.М. провели заняття з теми «Організація аварійно-рятувальних робіт при ДТП» на автомобільному комплексі «Автоград». Заняття проводилось із залученням нового аварійно-рятувального автомобіля, який передав уряд Німеччини для ДСНС в рамках проекту "Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями". У проведенні занять взяли участь керівник та особовий склад ДПРЧ-6 ГУ ДСНС України у Харківській області, а також Громадська організація «Оперативно-рятувальна служба Харкова».