12 жовтня 2018, 09:13

Виїзне заняття на базі Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України

У рамках вивчення дисципліни «Інженерна та аварійно-рятувальна техніка» курсанти разом зі старшим викладачем кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Сергієм Назаренком відвідали Навчальний центр ОРС ЦЗ ДСНС України. Метою виїзду було ознайомлення курсантів з інженерною та аварійно-рятувальною технікою, особливостями їх будови, технічними можливостями та матеріально технічною базою циклу підготовки фахівців інженерних підрозділів та зв'язку.

Заняття вийшло цікавим, пізнавальним та насиченим.