12 жовтня 2018, 09:35

В НУЦЗУ підбили підсумки спартакіади 2017-2018 та урочисто відкрили спартакіаду 2018-2019

11 жовтня на навчально-спортивному комплексі Національного університету цивільного захисту України підбили підсумки спартакіади 2017-2018 та урочисто відкрили спартакіаду 2018-2019. Право підняти Державний Прапор України було віддано команді-переможцю спартакіади 2017-2018 навчального року — спортсменам факультету цивільного захисту, курсантам Артему Чайкі, Михайлу Савку та Дмитру Поліщуку.
На урочистостях були присутніми заступник голови ХОО ФСТ «Динамо» України Василь Гур'єв, ветерани спорту, науково-педагогічні працівники, курсанти та студенти.
Відкриваючи Спартакіаду, заступник начальника факультету пожежної безпеки НУЦЗУ Ростислав Черепаха зазначив, що спортивний захід проводиться п'ятий рік поспіль, налічує понад десять видів спорту, а також став уже традиційним і пропагує здоровий спосіб життя. Бути його учасником, наголосив полковник Черепаха, почесно і престижно, а стати переможцем – досягти високих спортивних результатів.
Спортсменів також вітали шановані гості, наголошуючи на винятковій важливості спорту в житті кожної людини та бажаючи їм перемог.
Ростислав Черепаха вручив кубки та грамоти за підсумками «Спартакіади університету 2017-2018» серед перемінного складу: за ІІІ місце - команді факультету оперативно-рятувальних сил, за ІІ місце — команді факультету пожежної безпеки, за І місце - команді факультету цивільного захисту.
Учасниками першого виду змагань спартакіади 2018-2019 з гімнастики (підтягування на перекладині) стали 4 збірні команди п’яти факультетів, по 20 спортсменів у кожній команді. Як зазначив начальник кафедри фізичної підготовки Микола Краснокутський, протягом спартакіади 2018-2019 будуть проведені змагання з бігу на 100, 1000 метрів, гирьового спорту, самбо, підйом переворотом тощо.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова