12 жовтня 2018, 09:42

Свято Дня Захисника України, Козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

11 жовтня представники Національного університету цивільного захисту України - старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбал Богдан Михайлович, доцент цієї ж кафедри Шараватова Олена Павлівна, завідувач кафедри військової підготовки Букін Микола Петрович та старший викладач кафедри військової підготовки Ігнатьєв Олександр Михайлович, курсанти 2-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки Терещенко К.О., Нікітін О.В. разом із представником відділу Харківської єпархії у справах козацтва прот. Сергієм Дамманс, а також представниками Харківської гімназії, заступником директора з навчально-виховної роботи Таршиною Світланою Анатоліївною організували та провели Свято Дня Захисника України, Козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці на базі закладу загальної середньої освіти № 65. .

Це свято було направлене на морально-патріотичне та духовне виховання молоді, а також профорієнтації випускників школи. У заході взяли участь також ветерани АТО та представники іншої школи, які брали участь у змаганнях. Захід складався з двох етапів. Перший етап включив вікторину «Ми – нащадки Козаків!», конкурс кошових отаманів, конкурс майстерних художників та конкурс для дівчат «А я просто українка!», під час якого дівчата мали змогу презентувати українські національне вбрання певного регіону. Під час другого етапу було проведено спортивні змагання та естафети. Курсанти та викладачі Національного університету цивільного захисту України мали змогу презентувати заклад вищої освіти ДСНС УКраїни, факультети та спеціальності, за якими навчаються в університеті. Старші класи були запрошені разом зі своїми класними керівниками на день відкритих дверей.

Організаторам конкурсу висловлюється подяка, особливо адміністрації Харківської гімназії №65 за плідну співпрацю та чекаємо учнів старших класів з класними керівниками, 20 жовтня о 10 годині ранку в університеті.