12 жовтня 2018, 10:01

Колектив НУЦЗ України вітали вихованці школи-інтернату для дітей з вадами слуху з Днем захисника України

11 жовтня до Національного університету цивільного захисту України завітали підшефні - вихованці Харківського обласного спеціалізованого навчально-виховного комплексу для дітей з вадами слуху. Діти поздоровили своїх шефів з Днем захисника України.
П'ятнадцятий рік поспіль триває тісна співпраця між Національним університетом цивільного захисту України та незвичайною школою. Співробітники, курсанти та студенти навчального закладу разом із колективом і вихованцями інтернату проводять навчально-тренінгові заняття з безпеки життєдіяльності, тижні безпеки, дні цивільного захисту тощо. У сумісних планах роботи на цей навчальний рік – проведення Дня цивільного захисту та занять для підшефних щодо їхньої безпеки життєдіяльності.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Котова