12 жовтня 2018, 12:26

Збірна команда КВН НУЦЗ України «Люди в погонах» знову в сезоні!

11 жовтня 2018 року у Палаці студентів (НТУ ХПІ) відбувся 19-й Фестиваль Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВН, в якому традиційно взяла участь збірна команда КВН Національного університету цивільного захисту України «Люди в погонах». Всього у фестивалі з гумору взяли участь 17 команд, 12 з яких вийшли до наступного етапу гри, а команда НУЦЗУ увійшла до п’ятірки найкращих. Нова сценічна форма одягу, яскравий актуальний гумор в черговий раз довели всім, що «Люди в погонах» жартують не гірше за інших.
Вітаємо команду рятувальників із черговою перемогою та бажаємо нових досягнень в наступній грі, що запланована на кінець жовтня місяця.
І пам'ятайте, що сміх і рятувальники продовжують життя!

Клуб університету