2 листопада 2018, 15:02

В НУЦЗУ відбувся випуск слухачів групи спеціалізації курсу післядипломної освіти

2 листопада на факультеті цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України закінчився термін навчання слухачів групи спеціалізації курсу післядипломної освіти.

Навчальна програма передбачила вивчення  спеціальних дисциплін, за якими слухачі успішно склали комплексний іспит та показали високий рівень знань, які в подальшому будуть необхідні в практичній діяльності на посадах начальників, заступників державних пожежно-рятувальних загонів, частин спеціальної техніки, начальників, старших помічників чергових змін оперативно- диспетчерських ( координаційних) відділів ,центрів, командирів взводів інженерної техніки.

Слухачі вдячні керівництву Національного університету цивільного захисту України та науково-педагогічним працівникам за організацію на високому рівні навчального процесу, якісного та поглибленого викладення дисциплін та належних умов проживання.

Сергій Іващенко, начальник курсу післядипломної освіти, прес-служба НУЦЗУ