5 листопада 2018, 13:22

До НУЦЗУ для проходження курсу підвищення кваліфікації прибули слухачі

5 листопада до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули  слухачі  з різних областей України для проходження курсу підвищення кваліфікації.

Курс  підвищення кваліфікації  проходитимуть  терміном навчання два тижні особи середнього та старшого начальницького складу служби цивільного захисту, які обіймають посади начальників , заступників державних пожежно-рятувальних загонів, частин, постів.

Після прибуття до Національного університету цивільного захисту України  зі слухачами навчальної групи  було проведено вступний інструктаж, стройовий огляд, вхідний контроль знань. Програма курсу підвищення кваліфікації  Національного університету цивільного захисту України передбачає всебічне поглиблене вивчення  спеціальних дисциплін, які стосуються порядку ведення аварійно-рятувальних робіт в зоні НС,  ліквідації її наслідків; гасіння пожеж удосконалення знань щодо нормативно-правової бази ДСНС України.

Сергій Іващенко, начальник курсу післядипломної освіти, прес-служба НУЦЗУ