6 листопада 2018, 09:55

В НУЦЗ України відбулася зустріч заступника Голови ДСНС України Миколи Ільченка із вихованцями закладу вищої освіти

5 листопада в Національному університеті цивільного захисту України відбулася зустріч заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майора служби цивільного захисту Миколи Ільченка із курсантами, студентами та магістрами з Донецької та Луганської областей, які навчаються в університеті. На сьогодні з Донбасу в Національному університеті цивільного захисту України навчається майже  450 здобувачів вищої освіти.
Під час зустрічі обговорювались питання щодо подальшого проходження служби курсантами в підрозділах Головних управлінь ДСНС України у Луганській та Донецькій областях.

Заступник Голови ДСНС України Микола Ільченко довів до відома присутніх інформацію про оперативні можливості потужних гарнізонів, їхні сучасні техніку та обладнання, мав можливість ознайомитись зі станом успішності вихованців університету, вислухати побажання щодо їх подальшого місця служби, а також запевнити, що всі випускники навчального закладу, які направлялись із Луганської та Донецької областей на навчання, стовідсотково будуть працевлаштовані. Під час свого візиту гість ознайомився із умовами навчання вихованців навчального закладу, його матеріально-технічною базою.

Прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова